Prisliste

Kontingent for 1. og 2. kvartal 2021

Pakke 1Pakke 2Pakke 3
Administration2,002,002,00
Copydan afgifter54,7758,5962,89
Fordelsabonnement3,613,613,61
Koda afgifter0,-1,052,41
Kontingent34,5434,8234,98
Program afgifter92,47285,96409,83
Moms33,1681,60112,61
I alt opkræves pr. kvartal661,651402,891884,99
I alt pr. måned220,55467,63628,33

Andre gebyrere

Tilslutning af ny installation5000,00
Indmeldelsesgebyr af eksisterende installation833,35
Genåbningsgebyr og Pakke skift500,00
Årligt gebyr for Internet Only kunder300,00